Binovas

İletişim İçin

0(216)475 24 54

Soğanlık Yeni Mahallesi Balıkesir Cd. Uprise Elite Residance K:19 D:171 Kartal/İstanbul

Pazartesi-Cuma - 9:00 - 18:00

Cumartesi - 9:00 - 15:00

Apartman ve Site Yönetim Otomasyonu(Binovas)

Binovas apartman ve site yönetim uygulamamızın amacı, apartman ve site yöneticilerinin aidat takiplerini daha kolay yapmasının yanı sıra bina veya sitenin tüm gelir-gider takibini yapabilirler.

Uygulamaya entegre çalışan banka hesapları ile hesabınıza ödeme geldiğinde uygulama gelen ödemeyi algılar ve ilgili kişi ile eşleştirerek kişinin borç bakiyesini günceller.

Site yönetimi olarak, sitenizin mal veya hizmet aldığı tüm firmaları cari hesap olarak tanımlayabilir. Yapılan ticareti ilgili cari hesaplarla ilişkilendirebilirsiniz.

Uygulama web üzerinden olduğu gibi mobil telefon ile de işlem yapmaya uygundur. Dilediğiniz işlemi telefonunuz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sitenizle çalışan firmalara veya daire sakinlerine geri dönük borç ve ödeme raporlarınızı verebilir ve sitenin gelir ve giderlerini detaylı olarak isteyen kişiler ile güvenle paylaşabilirsiniz.

Brütten nete netten brüte tüm personelinizin maaşını hesaplayabilir, ilgili kurumlara istenen formatta(xml,json) çıktı verebilirsiniz.

Yönetim olarak kişilere özel toplu mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesajlar; özel günlerdeki tebrik ve kutlama mesajları olabileceği gibi, daire sakinlerinin aidat vb. borç bakiyeleri şeklinde de olabilir.

Yönetim faaliyetlerinin bedelini daire bazında ne kadara denk geleceğini belirten örneğin, ödenen aidatın ne kadarı personel, temizlik vb. giderler olduğunu gösteren işletme projesi oluşturabilirsiniz.

Tahakkuk ve ödeme esaslı işletme kasa defteri oluşturarak hem zaman kazanıp hemde maliyetinizi düşürebilirsiniz.