İletişim İçin

0(216)475 24 54

Soğanlık Yeni Mahallesi Balıkesir Cd. Uprise Elite Residance K:19 D:171 Kartal/İstanbul

Pazartesi-Cuma - 9:00 - 18:00

Cumartesi - 9:00 - 15:00

Web Yazılım

Yazılım alanında proje yapmak genelde kolay gözükse de aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Genel algı bir yazılımcı bulup ona hayal ettiğin projeyi anlatarak projeyi yapmasını beklemektir.

Ancak işlerin o kadar kolay olmadığını ne yazık ki iş başladıktan sonra hatta belli harcamalar yapıldıktan sonra anlaşılır. Yazılım sektöründe hizmet veren yazılımcılarda diğer sektörlerde olduğu gibi yazılımın belli alanlarında uzmanlığa sahiptir. En basiti Front-end developer ile Back-end developer'ın yaptığı işler birbirine benzese de aslında farklıdır. Bu nedenle bir yazılım projesinde, öncelik doğru proje analizidir.

Doğru proje analizi yapıldıktan sonra ihtiyaç duyulacak teknolojilerin belirlenmesi ve en son olarakta bu teknolojilerde liyakat sahibi kişilerin projeye dahil edilmesi gerekir. Inovamedya olarak projelerinizi doğru şekilde analiz ederek, doğru teknolojiler kullanarak ve en önemlisi sürdürülebilir kodlama ile projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Inovamedya olarak projelerinizi doğru şekilde analiz ederek, doğru teknolojiler kullanarak ve en önemlisi sürdürülebilir kodlama ile hayata geçiriyoruz.


  1. Proje Analizi
  2. Projeye uygun teknolojilerin kullanımı
  3. Tasarım Kalıplarına(Design Pattern) Uygun Sürdürülebilir Kodlama
  4. Proje Yönetim ve Danışmanlığı